Meble do kuchni na wymiar

Meble kuchenne na wymiarMeble do kuchni na wymiar.
Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy tam wiele czasu każdego dnia. To w tym pomieszczeniu przygotowywane są posiłki i często to również tam spotyka się cała rodzina, by wspólnie je zjeść.

Dzięki naszej firmie mogą Państwo stać się posiadaczami kuchni ze swoich marzeń. Funkcjonujemy na rynku już od 2000 roku, w swoich działaniach kierujemy się pasją, jaką jest dla nas aranżacja wnętrz. Wykonujemy zabudowy kuchenne oraz meble kuchenne na wymiar.

Projekty oraz remonty kuchni

Ponadto w naszej ofercie znajdują się projekty kuchni oraz usługi remontu kuchni przed montażem. Oferujemy także usługi stolarskie. Naszą pracę rozpoczynamy od dokonania odpowiednich pomiarów, a następnie przechodzimy do wykonania projektu kuchni. Każdy z nich jest unikalny, stworzony tak, by jak najlepiej sprostować oczekiwaniom naszych klientów. Ustalamy m.in. konieczne przebudowy, dobór kolorystyk, rodzaj i kolor podłogi, kolor ścian, aranżację okna i aranżację sprzętów kuchennych. Spotykamy się z klientem kilkakrotnie i na Państwa życzenie nanosimy odpowiednie poprawki. Dopiero po pełnej akceptacji projektu, uważamy ten etap za zakończony i możemy przejść do kolejnego. Staramy się jak najlepiej przygotować kuchnię pod zabudowę, dlatego oferujemy również kompleksowe remonty kuchni. W naszej ofercie znajdują się takie elementy jak:

  • zrywanie podłóg,
  • skuwanie terakoty i glazury,
  • wyburzanie ścianek działowych,
  • montaż armatury,
  • montaż podłóg drewnianych lub paneli podłogowych.

Nietypowe meble do kuchni

Pomagamy także przy aranżacji przestrzeni po połączeniu kuchni z salonem. Potrafimy zaaranżować nawet najbardziej nietypowe pomieszczenie: kuchnię ze skośnymi ścianami, skośnym sufitem, kuchnię otwartą na salon, kuchnię o małym metrażu lub położoną na poddaszu. Oferowane przez nas zabudowy kuchenne powstają z materiałów najlepszej jakości. Dzięki temu mogę one cieszyć Państwa przez wiele lat. Wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych stolarzy meblowych. Oferowane przez nas meble kuchenne usatysfakcjonują zarówno zwolenników nowoczesności, jak i tych z Państwa, którzy wolą meble klasyczne.

Meble stylizowane na różne epoki oraz style

Można u nas także zamówić meble stylizowane na różne epoki oraz style. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka kategorii cenowych mebli. Jeśli nie są Państwo jeszcze zdecydowani, jaką zabudowę kuchni chcieliby mieć w swoim domu czy mieszkaniu, zapraszamy do naszego salonu meblowego. W naszym salonie meblowym będą Państwo mogli obejrzeć przykładowe zabudowy kuchenne, a także zobaczyć gotowe projekty. Odpowiemy na każde Państwa pytania i wątpliwości.

www.meblekuchenne21.pl


Inne
Skup aut używanych - wszystko co musisz wiedzieć

Skup aut używanychCzęsto osoby sprzedające samochód uważają, że jedynym rozsądnym wyborem jeśli chodzi o sprzedaż samochodu jest robienie tego poprzez u

Wentylatory - konstrukcje

WentylatoryWentylatory, jako urządzenia użytkowane w szeroko pojętym przemyśle, można różnorodnie podzielić. Najb

Profesjonalna armatura łazienkowa

Wyposażenie łazienkiDla wielu z nas łazienka jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w każdym domu czy mieszkaniu.